Lütfen mesai saatleri içerisinde iletişime geçiniz.

Gold ink Solvent Boya

Yeni Ürün

Dijital baskı merkezlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek performans almak amacı ile üretilmiş olan Gold İnk markası, 14 PL, 15 PL 35 ve 42 PL Konica ve Spectra kafalara uyumludur.

Daha Fazla Detaylar

7500 Adet Stoklarda

$15.00

Ürün için minimum satınalma siparişi miktarı 20

Daha Fazla Bilgi

Kısa bir süre içerisinde piyasada kendine yer edinen markamız Gold İnk ile kafa kesmeye son. 5 Litrelik bidonlar olarak piyasaya sürülen solvent boya ile 1 top bilboard bastığınız kafa kesmeme dolayısı ile kafa silmeyeceksiniz. Operatör dostu olan az kokulu solvent boya aynı zamanda atık ve kayıp boya oranınıza en az seviyeye düşürecektir.

Dış mekanda uygun ortamda 2 yıla ulaşan solmama garantisi Türkiye şartlarında yapılan testler ile 15 aya ulaşmış en iyi performansa ulaşmak içim çalışmalar devam etmektedir.

C M Y K set olarak en zor renkleri gri gibi rahatlıkla uygulayabileceğiniz markamız ile yüksek boya maliyetlerinizin önüne geçeceksiniz.

Ürünlerimiz set bazlı satılmakta olup kargo masrafı alıcıya aittir.

Yorumlar

Not 
2016-10-30

Kafa Kesmeye ve Yüksek Fiyata Son

Bundan 2 yıl öncesinde piyasa da Konica 14 PL litresi 55$ dan satılırken piyasaya girmiş hem kafa kesmeyi hem yüksek fiyatı engelleyen açıkçası Türkiye'deki yüksek boya fiyatlarını düşüren firma olarak anılacaksınız. Birileri bize yüksek pikolitre boyaları 14 diye satarken siz gerçek 14 pl vererek kesme ve ateşleme sorununu çözdüğünüz gibi boya maliyetlerimizi düşürerek bu sektöre büyük hizmet verdiniz. Şimdi boyalar 25 30$ seviyelerinde ise bunu sizlerin politikasına borçluyuz. 2 yıldır boyanızı kullanıyorum hiç bir müşterimden olumsuz dönüş almadığım gibi 20 litrede 1500 metreye yakın baskı almaktayım. Teşekkür ederim.

  Not 
  2016-10-20

  14 pikolitre

  Daha önceden malum bir firmadan maxima için boya alıyordum sürekli kesiyordu öğrendimki 14 pl değilmiş, Murat bey boyayı gönderdikten sonra sürekli telefonda görüntülü iletişimde kalarak baskıyı inceledi inanın 70 metre baskıda bir kez kafa kesmediği gibi üzerinden 10 gün geçmesine karşın atık boyalarda gözle görülüyor düşüş meydana geldi, aradığımız boyayı sayelerinde bulduk. Tek isteğimiz ileride bu boyaya zam yapmaması :)

   Not 
   2016-10-12

   Çok memnunum

   İnternetten tanıdım sizi telefonda boyamızı kullanın sonra tekrar konuşuruz dediğinizde açıkçası ne olacak merak ediyordum. 200 metre iş bastık ya 3 ya 4 kez kafa sildik daha önceden 2 3 metrede bir kesme yapıyordu ve yine boyanın doyuruculuğu malzeme üzerinde kendini çok iyi göstermekte.

    Not 
    2016-06-13

    Konika boya

    Konika baskı makine kafası kullanıyorum 14 pikolitre sorun yaşarmıyım acaba? makinemın garantisi bitti korkum kafalarım bozulmasın fakat burada çok olumlu yorumlar ve video görünce almayı düşünmeye başladım

     Not 
     2016-05-21

     Baskı Kalitesi Hakkında

     Ürünlerimizde özellikle kırmızı renkte alacağınız %100 uyum ile diğer renklerden gri gibi baskı yapıp ürünümüzün performansını görebilirsiniz.

      Not 
      2016-05-02

      Renk skalası

      Gri renklerde başarı oranınız nedir? yada zor renkleri kullanan oldu mu yorum da bulunursa çok sevinirim.

       Not 
       2016-04-09

       ALLWİN Uyumu

       Merhaba,
       Allwin 14 pikolitre konica kafa kullanıyorsanız boyamız %100 uyumludur. Hali hazırda bu marka ve seride boyamızı kullanan müşterilerimiz mevcuttur.

        Not 
        2016-04-06

        allwin konica boyası

        İstanbuldan allwin konica makine aldım fakat boyası biraz pahalı geliyor. 14 pikolitre için bu boya kullanılır mı?

         Not 
         2016-04-06

         14 pikolitre boya

         Gerçekten iyi boya büyük sıkıntımı çözdü kafa silmiyorum kolay kolay

          Not 
          2016-02-15

          Optimum Hakkında

          Merhaba Ömer Bey,
          Boyamız 12 Pikolitre konica kafalara %100 uyumludur. Dolayısı ile bahsettiğiniz firmaya ait makine bu boyalar ile yüksek performans sağlamaktadır.

           Not 
           2016-02-15

           Optimum

           Optimum boyası mı bu ? yoksa maxima mı yani tam olarak nedir açıklarsanız sevinirim

            Not 
            2016-01-28

            Konica kafalara uyumlu

            Yaklaşık 9 ay oldu ve hiç bir sorun yaşamadım. Benim açımdan bu ürün kendini ispatlamıştır. Umarız kaliteyi bozmazlar firmalar genellikle iyi ürün ile girip sonradan daha çok para kazanmak istiyorlar. Gerek Ankara sorumlusu Murat bey ve Nehir hanım gerek müşteri hizmetlerinden çok ilgili olduklarını belirtmek isterim.

             Not 
             2016-01-17

             CMYK boya

             Ben araç kaplama yaptım uzun süredir de yapıyorum müşterilerimden her hangi bir şikayet gelmedi. Bakalım kaç ay solmayacak :)

              Not 
              2016-01-10

              Konica için boya

              Konica 14 pl için kullanmıştı eski çalıştığım yer solma olayını bilmiyorum ama hiç kesmiyordu boya 3-4 ay kullandık hiç sıkıntı yaşamadık.

               Not 
               2015-12-20

               inno boyası

               İki türüde kullandım maxima ve inno makine var bizde Murat bey çok ilgilendi ve boyaları denedik gri rengi bile kusursuz aldım ve 2 aydır bir litre bir başka marka boya kullanmıyorum. Geçenlerde operatörüm eski boya aynı fiyata olsa bile bundan vazgeçmem kesme sorunu ortadan kayboldu dedi, bende kaliteyi böylelikle yakaladığımıza inandım.

                Not 
                2015-12-02

                Maksima boyası

                Yakında sizin fiyat politikanız ve boya kaliteniz yüzünden maksima boyasını 19$ a verirlerse şaşırmam.

                 Not 
                 2015-11-26

                 Yami Boya Tebrik

                 Yamiyi tebrik ederiz inanın biz boyanın litresini 45$ dan alırken siz piyasaya girdiğiniz için şimdi 35$ seviyesine çektiler. Yani müşteriniz olana da olmayana da büyük iyilik yaptınız. Ben sizden 19$ a aldığımda kendimi 2 kat karlı sayıyorum.

                  Not 
                  2015-10-24

                  Maxima boyası

                  Maxima iyi makine ancak boyası pahalı Park dijitalden bir arkadaşım sizin boyanızı kullanmış ve 35 40 metre basmış kafa temizlemedim dediğinde hadi oradan demiştim. Bir hafta sonra yanına gittiğimde seçim işi yapıyorlardı bir top bilboard bastı ve bir kere bile kesmedi boya. Sanırım sizin boya biraz ince bu nedenle de akışkanlık sağlıyor şayet dış mekanda da 12 ay solma yapmazsa diğer marka boyayı piyasadan silersiniz. Şayet size bir tavsiyem para kazanmaya başladıktan sonra boyanın kalitesi ile oynamayın ve bu şekilde işinize devam edin. Yeni markanız da hayırlı olsun.

                   Not 
                   2015-10-04

                   Tebrik

                   Öncelikle bu mesajı Murat bey ve ekibinin piyasada optimum etkisini kırıp 45$ dan 35$ seviyesine maxsima boyalarının indirilmesine sebep oldukları ve rekabet ettikleri için yazıyorum. Bunun yanında set bazında alımlarda 17$ civarında bu boyayı sattıkları ve ürünlerinin arkasında oldukları için ayrıca tebrik ediyorum.

                    Not 
                    2015-09-25

                    Hikaye

                    Arkadaşlar bu boyayı kullandım ve süper performans aldım litresine 35 40$ verdiğim boyanın yanında bu boya ilaç ilaç. Ayda 7 set tüketiyorum ortalama ve hesap yaptım kafalar 6 ayın sonunda bozulsa yine kar ediyoruz. Neden mi? ayda 140 litre boya tüketiyorum KDV hariç 16.8000 TL veriyorum, fakat Yami Boyadan alınca bu rakam 7.100 TL veriyorum ayda 9.000 TL boyadan kar ediyoruz buna göre 8 aydır Yami ile çalışmaktan dolayı yaptığım kar ile yedek kafa aldım 4 tane.. Hesabınızı iyi yapın kafa bozarmış bir kere verdiğiniz fiyatlar kafalarımızı bozuyor ve bu tür uygun ve kaliteli boya satanlara bir kez daha teşekkür ediyorum.

                     Not 
                     2015-09-20

                     Black Reklam

                     Merhaba,
                     Genelde pazarlama stratejisi olarak bizden başkasından boya alırsanız kafa bozar gibi bir yol izlenir. Öncelikle referans listesine bakmalısınız. İlk defa boya deneyecek iseniz operatörünüz ve satıcı ile test etmeniz gerekir. Bizim boyalarımız da bu tür sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederiz.

                      Not 
                      2015-09-01

                      İnno ve Maksima

                      İnno ve Maksima baskı makinem var yalnız servisi başka boya kullanmayın kafaları bozar diyor ne yapmalıyım boya maliyetimiz çok para..

                       Not 
                       2015-08-31

                       Maxima uyumu hakkında

                       Merhaba Kadir Bey,
                       Optimum dijitalin ürettiği Maxsima dijital baskı makinesi Konica kafa olduğundan herhangi bir sorun yaşamadan boyamızı kullanabilirsiniz. Hali hazırda onlarca Maxima kullanıcısı boyamızı tercih etmektedir.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-08-31

                       Maxima makine uyumu

                       Optimum makinaları olan maxsimalarda bu boya kullanılır mı?

                       Bu yorum faydalı mıydı?

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-08-12

                       42 PL

                       Biz 80 PL VUTEK makine için 42 PL kullandık süper performans aldık.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-08-10

                       42 PL

                       42 pikolitre dış mekan boyanızı 50 yada 80 pikolitre makinalarda kullanabilir miyiz?

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-08-05

                       Memnuniyet

                       Biz Eylül basım olarak bu boyadan çok memnun kaldık. 20 litre ile 1200 metre iş bastık.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-08-01

                       İyi boya

                       Biz aydır kullanıyoruz gayet güzel boya, tek sıkıntımız Konya'ya kargo ile gelmesi burada bayisi yok.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       2015-07-12

                       Çok yönlü

                       Boya çok yönlü satırım, en kısa sürede deneyeceğim gerçi diğer yorumlarınıza baktım maksima kullananlar memnun kalmış gözüküyor.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

                       Yorumunuzu yazın!

                       Bir Yorum Yaz

                       Gold ink Solvent Boya

                       Gold ink Solvent Boya

                       Dijital baskı merkezlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek performans almak amacı ile üretilmiş olan Gold İnk markası, 14 PL, 15 PL 35 ve 42 PL Konica ve Spectra kafalara uyumludur.