Gold ink Solvent Boya

Ücretsiz Kargo için $87.00 'lik daha ürün ekleyin

Yeni ürün

Dijital baskı merkezlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek performans almak amacı ile üretilmiş olan Gold İnk markası, 14 PL, 15 PL 35 ve 42 PL Konica ve Spectra kafalara uyumludur.

Daha Fazla Detaylar

$14.00

7500 Adet stok mevcut

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 20

 
Daha Fazla Bilgi

Kısa bir süre içerisinde piyasada kendine yer edinen markamız Gold İnk ile kafa kesmeye son. 5 Litrelik bidonlar olarak piyasaya sürülen solvent boya ile 1 top bilboard bastığınız kafa kesmeme dolayısı ile kafa silmeyeceksiniz. Operatör dostu olan az kokulu solvent boya aynı zamanda atık ve kayıp boya oranınıza en az seviyeye düşürecektir.

Dış mekanda uygun ortamda 2 yıla ulaşan solmama garantisi Türkiye şartlarında yapılan testler ile 15 aya ulaşmış en iyi performansa ulaşmak içim çalışmalar devam etmektedir.

C M Y K set olarak en zor renkleri gri gibi rahatlıkla uygulayabileceğiniz markamız ile yüksek boya maliyetlerinizin önüne geçeceksiniz.

Ürünlerimiz set bazlı satılmakta olup kargo masrafı alıcıya aittir.

Not 
Arda Gürel
2016-10-30

Kafa Kesmeye ve Yüksek Fiyata Son

Bundan 2 yıl öncesinde piyasa da Konica 14 PL litresi 55$ dan satılırken piyasaya girmiş hem kafa kesmeyi hem yüksek fiyatı engelleyen açıkçası Türkiye'deki yüksek boya fiyatlarını düşüren firma olarak anılacaksınız. Birileri bize yüksek pikolitre boyaları 14 diye satarken siz gerçek 14 pl vererek kesme ve ateşleme sorununu çözdüğünüz gibi boya maliyetlerimizi düşürerek bu sektöre büyük hizmet verdiniz. Şimdi boyalar 25 30$ seviyelerinde ise bunu sizlerin politikasına borçluyuz. 2 yıldır boyanızı kullanıyorum hiç bir müşterimden olumsuz dönüş almadığım gibi 20 litrede 1500 metreye yakın baskı almaktayım. Teşekkür ederim.

  Not 
  Burak Furkan Karataş
  2016-10-20

  14 pikolitre

  Daha önceden malum bir firmadan maxima için boya alıyordum sürekli kesiyordu öğrendimki 14 pl değilmiş, Murat bey boyayı gönderdikten sonra sürekli telefonda görüntülü iletişimde kalarak baskıyı inceledi inanın 70 metre baskıda bir kez kafa kesmediği gibi üzerinden 10 gün geçmesine karşın atık boyalarda gözle görülüyor düşüş meydana geldi, aradığımız boyayı sayelerinde bulduk. Tek isteğimiz ileride bu boyaya zam yapmaması :)

   Not 
   Mahmut Pehlivan
   2016-10-12

   Çok memnunum

   İnternetten tanıdım sizi telefonda boyamızı kullanın sonra tekrar konuşuruz dediğinizde açıkçası ne olacak merak ediyordum. 200 metre iş bastık ya 3 ya 4 kez kafa sildik daha önceden 2 3 metrede bir kesme yapıyordu ve yine boyanın doyuruculuğu malzeme üzerinde kendini çok iyi göstermekte.

    Not 
    Özüm
    2016-06-13

    Konika boya

    Konika baskı makine kafası kullanıyorum 14 pikolitre sorun yaşarmıyım acaba? makinemın garantisi bitti korkum kafalarım bozulmasın fakat burada çok olumlu yorumlar ve video görünce almayı düşünmeye başladım

     Not 
     Murat Çabuk
     2016-05-21

     Baskı Kalitesi Hakkında

     Ürünlerimizde özellikle kırmızı renkte alacağınız %100 uyum ile diğer renklerden gri gibi baskı yapıp ürünümüzün performansını görebilirsiniz.

      Not 
      Serdal
      2016-05-02

      Renk skalası

      Gri renklerde başarı oranınız nedir? yada zor renkleri kullanan oldu mu yorum da bulunursa çok sevinirim.

       Not 
       Murat Çabuk
       2016-04-09

       ALLWİN Uyumu

       Merhaba,
       Allwin 14 pikolitre konica kafa kullanıyorsanız boyamız %100 uyumludur. Hali hazırda bu marka ve seride boyamızı kullanan müşterilerimiz mevcuttur.

        Not 
        Necati
        2016-04-06

        allwin konica boyası

        İstanbuldan allwin konica makine aldım fakat boyası biraz pahalı geliyor. 14 pikolitre için bu boya kullanılır mı?

         Not 
         Serkan KARAAĞAÇ
         2016-04-06

         14 pikolitre boya

         Gerçekten iyi boya büyük sıkıntımı çözdü kafa silmiyorum kolay kolay

          Not 
          Murat Çabuk
          2016-02-15

          Optimum Hakkında

          Merhaba Ömer Bey,
          Boyamız 12 Pikolitre konica kafalara %100 uyumludur. Dolayısı ile bahsettiğiniz firmaya ait makine bu boyalar ile yüksek performans sağlamaktadır.

           Not 
           Ömer Güney
           2016-02-15

           Optimum

           Optimum boyası mı bu ? yoksa maxima mı yani tam olarak nedir açıklarsanız sevinirim

            Not 
            Cemil Tan
            2016-01-28

            Konica kafalara uyumlu

            Yaklaşık 9 ay oldu ve hiç bir sorun yaşamadım. Benim açımdan bu ürün kendini ispatlamıştır. Umarız kaliteyi bozmazlar firmalar genellikle iyi ürün ile girip sonradan daha çok para kazanmak istiyorlar. Gerek Ankara sorumlusu Murat bey ve Nehir hanım gerek müşteri hizmetlerinden çok ilgili olduklarını belirtmek isterim.

             Not 
             Lütfi
             2016-01-17

             CMYK boya

             Ben araç kaplama yaptım uzun süredir de yapıyorum müşterilerimden her hangi bir şikayet gelmedi. Bakalım kaç ay solmayacak :)

              Not 
              Nihat ERDEM
              2016-01-10

              Konica için boya

              Konica 14 pl için kullanmıştı eski çalıştığım yer solma olayını bilmiyorum ama hiç kesmiyordu boya 3-4 ay kullandık hiç sıkıntı yaşamadık.

               Not 
               Hasan K
               2015-12-20

               inno boyası

               İki türüde kullandım maxima ve inno makine var bizde Murat bey çok ilgilendi ve boyaları denedik gri rengi bile kusursuz aldım ve 2 aydır bir litre bir başka marka boya kullanmıyorum. Geçenlerde operatörüm eski boya aynı fiyata olsa bile bundan vazgeçmem kesme sorunu ortadan kayboldu dedi, bende kaliteyi böylelikle yakaladığımıza inandım.

                Not 
                Necati
                2015-12-02

                Maksima boyası

                Yakında sizin fiyat politikanız ve boya kaliteniz yüzünden maksima boyasını 19$ a verirlerse şaşırmam.

                 Not 
                 Müslüm
                 2015-11-26

                 Yami Boya Tebrik

                 Yamiyi tebrik ederiz inanın biz boyanın litresini 45$ dan alırken siz piyasaya girdiğiniz için şimdi 35$ seviyesine çektiler. Yani müşteriniz olana da olmayana da büyük iyilik yaptınız. Ben sizden 19$ a aldığımda kendimi 2 kat karlı sayıyorum.

                  Not 
                  Ercüment
                  2015-10-24

                  Maxima boyası

                  Maxima iyi makine ancak boyası pahalı Park dijitalden bir arkadaşım sizin boyanızı kullanmış ve 35 40 metre basmış kafa temizlemedim dediğinde hadi oradan demiştim. Bir hafta sonra yanına gittiğimde seçim işi yapıyorlardı bir top bilboard bastı ve bir kere bile kesmedi boya. Sanırım sizin boya biraz ince bu nedenle de akışkanlık sağlıyor şayet dış mekanda da 12 ay solma yapmazsa diğer marka boyayı piyasadan silersiniz. Şayet size bir tavsiyem para kazanmaya başladıktan sonra boyanın kalitesi ile oynamayın ve bu şekilde işinize devam edin. Yeni markanız da hayırlı olsun.

                   Not 
                   Levent
                   2015-10-04

                   Tebrik

                   Öncelikle bu mesajı Murat bey ve ekibinin piyasada optimum etkisini kırıp 45$ dan 35$ seviyesine maxsima boyalarının indirilmesine sebep oldukları ve rekabet ettikleri için yazıyorum. Bunun yanında set bazında alımlarda 17$ civarında bu boyayı sattıkları ve ürünlerinin arkasında oldukları için ayrıca tebrik ediyorum.

                    Not 
                    Sinan
                    2015-09-25

                    Hikaye

                    Arkadaşlar bu boyayı kullandım ve süper performans aldım litresine 35 40$ verdiğim boyanın yanında bu boya ilaç ilaç. Ayda 7 set tüketiyorum ortalama ve hesap yaptım kafalar 6 ayın sonunda bozulsa yine kar ediyoruz. Neden mi? ayda 140 litre boya tüketiyorum KDV hariç 16.8000 TL veriyorum, fakat Yami Boyadan alınca bu rakam 7.100 TL veriyorum ayda 9.000 TL boyadan kar ediyoruz buna göre 8 aydır Yami ile çalışmaktan dolayı yaptığım kar ile yedek kafa aldım 4 tane.. Hesabınızı iyi yapın kafa bozarmış bir kere verdiğiniz fiyatlar kafalarımızı bozuyor ve bu tür uygun ve kaliteli boya satanlara bir kez daha teşekkür ediyorum.

                     Not 
                     Murat Çabuk
                     2015-09-20

                     Black Reklam

                     Merhaba,
                     Genelde pazarlama stratejisi olarak bizden başkasından boya alırsanız kafa bozar gibi bir yol izlenir. Öncelikle referans listesine bakmalısınız. İlk defa boya deneyecek iseniz operatörünüz ve satıcı ile test etmeniz gerekir. Bizim boyalarımız da bu tür sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederiz.

                      Not 
                      Black Medya
                      2015-09-01

                      İnno ve Maksima

                      İnno ve Maksima baskı makinem var yalnız servisi başka boya kullanmayın kafaları bozar diyor ne yapmalıyım boya maliyetimiz çok para..

                       Not 
                       Murat Ç
                       2015-08-31

                       Maxima uyumu hakkında

                       Merhaba Kadir Bey,
                       Optimum dijitalin ürettiği Maxsima dijital baskı makinesi Konica kafa olduğundan herhangi bir sorun yaşamadan boyamızı kullanabilirsiniz. Hali hazırda onlarca Maxima kullanıcısı boyamızı tercih etmektedir.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       Kadir Çetin
                       2015-08-31

                       Maxima makine uyumu

                       Optimum makinaları olan maxsimalarda bu boya kullanılır mı?

                       Bu yorum faydalı mıydı?

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       İdris
                       2015-08-12

                       42 PL

                       Biz 80 PL VUTEK makine için 42 PL kullandık süper performans aldık.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       Murat Ç
                       2015-08-10

                       42 PL

                       42 pikolitre dış mekan boyanızı 50 yada 80 pikolitre makinalarda kullanabilir miyiz?

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       Haydar
                       2015-08-05

                       Memnuniyet

                       Biz Eylül basım olarak bu boyadan çok memnun kaldık. 20 litre ile 1200 metre iş bastık.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       Nevruz
                       2015-08-01

                       İyi boya

                       Biz aydır kullanıyoruz gayet güzel boya, tek sıkıntımız Konya'ya kargo ile gelmesi burada bayisi yok.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                       Not 
                       Uğur
                       2015-07-12

                       Çok yönlü

                       Boya çok yönlü satırım, en kısa sürede deneyeceğim gerçi diğer yorumlarınıza baktım maksima kullananlar memnun kalmış gözüküyor.

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

                       Yorumunuzu Yazın !

                       Yorumunuzu Yazın

                       Gold ink Solvent Boya

                       Gold ink Solvent Boya

                       Dijital baskı merkezlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek performans almak amacı ile üretilmiş olan Gold İnk markası, 14 PL, 15 PL 35 ve 42 PL Konica ve Spectra kafalara uyumludur.

                       Yorumunuzu Yazın

                        
                       Müşteri Temsilciliği

                       Ürün siparişiniz hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi 0 312 341 27 77 veya 0 536 888 10 00 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

                       $12.50
                       Epson kafalar için büyük Dx5 Uv Damper / Big Uv Damper

                       $12.50
                       Piyasanın en iyi markalarından olan Mimaki JV5 / JV33 yazıcı için DX5 Damper.

                       $18.00
                       EPSON DX5 / DX7 Baskı Kafası Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı için EPSON Big Cap üst Kapak Ünitesi

                       $20.00
                       TX800 yazıcılar için Epson XP600 baskı kafası kapağı capping.

                       $58.00
                       RoHs Sertifikalı Seiko Spt 510/ 1020 12 PL sürümlere uygun uv mürekkebi.

                       $58.00
                       Mükemmel baskı teknolojisine sahip Ricoh UV kafalarda kullanın yumuşak zeminlerde tam performans alacağınız Uv...

                       $58.00
                       Konica UV kafalara uyumlu yumuşak zeminlerde kullanabileceğiniz Uv Mürekkepler.

                       $55.00
                       Epson DX serisine uygun olan Led UV mürekkepler  esnek zeminlerde iyi tutuculuk sağlar. CMYK+W renkleri mevcuttur.

                       $90.00
                       Gongzheng SGS2 Starfire 10 PL Eco Solvent ink, Kokusuz Oderless Mürekkep

                       $168.64
                       Liyu Maksima Konica Kafa Adaptörü Maksima mini board.

                       $70.00
                       Konica 14/30/42 PL kafalara uyumlu kesme yapmayan uzun ömürlü mürekkep

                       $19.00
                       Konica, Starfire, Seiko, Sprectra, Xaar kafalara %100 uyumlu Oderless çevre dostu kokusuz mürekkepler.

                       $52.00
                       Allwin marka makinalar için kodlayıcı raster sensörü ile H9730 H9740 okuyucu için Allwin Yeselan kodlayıcı sensörü.

                       $58.00
                       14 pin 16 pin 18 pin ve 20 pin olan  5.5 metre uzunluğunda aynı yön yazıcı veri kablosu.

                       $25.00
                       Liyu makinalarda kullanılan temizleme vanalarına giden üst musluk.

                       $35.00
                       360 LPI Kodlayıcı Şerit Izgara Film Bant 5 M 15mm dijital baskı makinalarında encoder kodlayıcı.

                       $2,980.00
                       Starfire  SG1024 / MC baskı kafasının, 400 dpi'de tek renk çalışması için tek bir meme plakasında 8 sıra halinde...

                       $25.00
                       Çoğunlukla Liyu makinalarda yurt içi adı ile Maksima ve İnno paslanmaz çelik 3 yollu vana.

                       $680.00
                       Seiko CHALLENGER FY-3268D SPT 50PL kafalı makinalar için kafa kartı .

                       $115.00
                       Tüm SPT Serisi Makinalar için kullanılan  SPT kafa yazıcı / besleme kurulu yedek parçası kategorisinde ön arka sarım...

                       $3.00
                       Solvent Ink Filter HY-F-A Filter olarak bilinen parmak boy filtre solvent uyumlu yazıcılarda kullanılmaktadır.

                       $4.00
                       Dijital baskı makinalarının boya giriş çıkış ünitelerinden kullanılan HY-F-C Mürekkep Filtresi.

                       $25.00
                       Xp600 eco solvent dijital baskı makinaları için iyi boya.

                       $19.00
                       Star Fire Kafa 10 Pl. ve 1024 kafalara uyumlu uzun ömürlü kokusuz boya.

                       $19.00
                       13 (PL) Picolitre Konica Minolta KM 1024i kokulu/kokusuz baskı boyaları.

                       $11.00
                       Dünyaca ünlü boya üreticisi FY-UNION markasına bağlı INFINITI SK4 sertifikalı SEİKO SPT510 35PL Dijital baskı boyası.

                       $17.00
                       Seiko kafa makinelar için kullanılmakta olan boya besleme kutusu.

                       $2,290.00
                       SPECTRA POLARİS PQ-512/15 AAA modelinde %100 orjinal kafa.

                       $1,300.00
                       Üstün Japon teknolojisi ile iç mekanda EPSON DX5 ECO SOLVENT KAFA bizden alınır.

                       $3.00
                       Flora Spectra ve Skywalker kafalı makineler için boya filtresi.

                       $3.50
                       Seiko Dijital baskı makineler için orjinal solvent boya filtresi.

                       $14.25 $15.00
                       JYY marka yüksek kalitede küçük boya pompası

                       $15.00
                       Seiko Spt510 Baskı Kafası modelleri için uyumlu genel Damper.

                       $19.00
                       Kokusuz Flora Spectra 15 PL değerindeki boyamız %100 orjinal olmakla beraber 5 lt bidonlar şeklinde satışa...

                       $25.00
                       Tüm Epson marka DX5 ve DX7 model kafalı makinalar için uyumlu olan Sublimasyon mürekkepler.

                       $10.00
                       Dijital Baskı makinalarının kafalarında kullanılmak üzere Avrupa standatlarında üretilmiş olan kokusuz solvent .

                       $885.00
                       SK4/Seiko makinelerda kullanılmakta olan SPT510 35 PL dijital baskı kafası.

                       $18.00
                       Orjinal Konica 512/1024 kafalarda kullanılan Allwin mürekkebi. Kendine özgü formülü ile kaliteli baskı yapabilmenizi...

                       $18.00
                       4 Litrelik Orjial Bidonlarda C,M,Y,K (4) Renk Seçenekleri ile 15 PL Spectra Polaris Solvent Boya ile %100 performans...

                       $20.00
                       Epson DX5 kafalara uyumlu üretilmiş Dünya'nın en iyi boya markalarından olan Galaxy marka iç mekan dijital baskı...

                       $17.00
                       Dijital Baskı kafalarında lokomotif markalardan olan Konica KM 512-i kafalara uyumlu 30 PL az kokulu baskı boyası.

                       $19.00
                       SK1 Sertifikalı CHALLENGER marka kokusuz eco solvent boyalar ile hem operatör sağlığı hemde baskı kalitesi en yüksek...

                       $9.50 $10.00
                       SK4 destekli dijital baskı makineları için özel üretilmiş lisanslı İnfiniti sıvı solvent.

                       $17.00
                       15 PL FLORA SPECTRA POLARIS makine ve benzerleri için tasarlanmış yüksek performans sağlayan dijital baskı boyası.

                       $20.00
                       DX4 ve DX5 kafalara uyumlu olan Galaxy GP-1 Eco solvent boyalar ile iç mekan da en yüksek performansa en iyi fiyat...

                       $23,400.00 $26,000.00
                       HP Latex L65500 serisi 2.64cm boyutunda çok az kullanılmış profesyonel makina uygun ödeme koşulları ile işini...

                       $14.00
                       Dijital baskı merkezlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek performans almak amacı ile üretilmiş olan Gold İnk...

                       $12.00
                       Yüksek baskı kalitesini yakalamış Konica, 512 / 1024 / 35 PL kafalı makinalara uygun üretilmiş solvent boya.

                       $11.00
                       Challenger SK4 Sertifikalı Seiko SPT510 35PL boya ile yüksek performans alacaksanız.

                       $1,050.00
                       Konica Minolta KM 512 MH 14 PL UV Kafa uygun fiyatlarla temin edilir.

                       $16.00
                       İç mekan aydınlatmada kullanabileceğiniz E-27 led ışık par lamba ile enerji tasarrufu sağlayacağınız gibi yüksek...

                       $8.95
                       Firmamız tarafından Çin'den ithal edilen özel ambalajı sayesinde ürünü uzun süre muhafaza etme özelliğine sahip olan...

                       $22,000.00
                       Tiames T8 3.20 Konica 1024 42PL ve 14 PL 8 Kafa Dijital Baskı Makinası ile yüksek baskı kalitesi elde edeceksiniz.

                       $97.46
                       Siyah kasa üzerine sarı led renginin uygulanması ile ortaya çıkan led pano ile iç mekanlarda ürün tanıtımlarınızı...

                       $73.00
                       T-1000 Piksel Led Modulatör  cihazları ile yüksel performansa sahip Animasyonlar elde edebilir, Led uygulamalarınıza...

                       $99.00
                       İç mekan ofis, iş yeri ve büro uygulamarında kullanabileceğiniz, 41.5 yata boyut 7.5 cm yükseklikte olan kırmızı...

                       $17.00
                       Bir çok binanın dış aydınlatılmasında kullanılan dijital tüp ledler ile harika tasarımlara imza atabilirsiniz.

                       $11.00
                       Sarı renkte 16x32 cm ebatında P10 HQ led panel ile tanıtımlarınızda yüksek performans alabilirsiniz.

                       $11.00
                       HQ Kalitesinde yeşil renkli P10 model led paneller ile yüksek kontrast ışık alabilirsiniz. 

                       $7.00
                       Kurumsal kimlikte çalışma yapabileceğiniz Kırmızı renkte P10 HQ panellerde toplu alım fiyatları.

                       $990.58
                       DİJİTAL BASKI MAKİNASI KONICA MINOLTA KM 512 M 14 PL KAFASI

                       $290.00
                       96x32 Ebatında mor renkte panellerden meydana gelen iç ve dış mekan led tabela.

                       $18.50
                       Taimes markalı boyamız Konica, 512 / 1024 / 42 PL kafalı makinalara uygun üretilmiş Solvent boya. ( Ürün fiyatı 1 LT...

                       $47.00
                       İç mekanlardaki aydınlanma sorunlarını çözecek olan Alüminyum Alaşımlı ve PC 1W Yüksek güçlü LED lamba.

                       $15.00
                       Dış mekan uygulamaları için Konica 14 PL kafalarına uyumlu solvent boyalar.

                       $120.00
                       Tüm renkler için kullanılan BX-5QS2 çoklu alan asenkron lento denetleyicisidir.

                       $1.70
                       Led Tabela yapımında kullanılan led konnektör kablosu.

                       $10.00
                       USB Dönüştürücü RS 2.0 teknolojisi kullananlar için stoklarımızda mevcuttur.

                       $11.00
                       USB Converter 232 Db9 ile tüm USB çıkışlarınızı çevirebilirsiniz.

                       QR kodu

                       Karşılaştır 0