Lütfen mesai saatleri içerisinde iletişime geçiniz.

Konica 14 PL Solvent Boya

Yeni Ürün

Dış mekan uygulamaları için Konica 14 PL kafalarına uyumlu solvent boyalar.

Daha Fazla Detaylar

3700 Adet Stoklarda

$15.00

Bilgi kartı

TipSolvent Boya
UyumKonica kafalı 14 PL tüm makinalara uyumludur.
Destek14 PL
Üretim YeriRPC
Çalışma Ömrü24 Ay

Daha Fazla Bilgi

Konica 14 PL dijital baskı makinalarına ait kafaları destekleyen solvent boya ile 24 aya kadar dış mekan uygulamalarında baskı kalitesini koruyabilirsiniz. Stoklarımızda ister set olarak ister ayrı ayrı solvent boya temin edilir. Yüksek bazda alımlarınızda özel fiyatlandırma yapılarak uygun vadelerde ürün tedarik edilir.Sektörde bir çok firma tarafından tercih edilen Center Design ve Yami ortaklığı ile ithal edilen ürünler ile sizde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Yorumlar

Not 
2023-09-21

ares

iyi çalışmalar, kutular 5 litrelik mi sadece..
bir de litre fiyatı kaç dolar sitenizde göremedim.
istanbul da şubeniz var mı

  Not 
  2021-03-12

  Yeni seri

  Abi yeni şileriniz çok şık olmuş bende eski bidonlardan da var karıştırsam sorun olur mu?

   Not 
   2019-04-16

   hakkını veriyor

   5-yıllardır kalitesinden hiç bir şey kaybetmeyen iyi boyadır seride hiç sıkıntı yaşamadık üstelik kalıcılık solmamazlık da çok iyi

    Not 
    2019-04-01

    efsane bence

    4 yıldır kullanıyorum ne kalitesinden bir şey kaybetti nede fiyat artışı oldu çok iyi boya maksima ile birebir uyumu nedeni ile vazgeçemiyorum.

     Not 
     2018-07-10

     Fiyat güncellemesi

     Selamlar arkadaşlar ben boyadan çok memnunum fakat fiyatta güncelleme istiyoruz en azından 15 16$ seviyesinde satsanız sizi devamlı tercih etmek istiyorum

      Not 
      2017-07-04

      Kafa açtı

      6 aydır kokusuz **** marka boya kullanıyordum ve kafalarda sıkıntı yaşadım , Murat bey bana sizin makine solvent bazlı neden kokusuz kullanıyorsunuz su yerine sürekli limonata verseler size haliniz ne olur dedi ve ilk set boyamı bunlardan gönderdi 3 aydır kafalar açık ve sorunsuz baskı alıyorum.

       Not 
       2017-05-13

       Şahsen fikrim

       Ben Konya'da konica boya sıkıntısı yaşıyordum biliyorsunuz burada teknik servis sıkıntısı da var Murat bey bana o kadar yardımcı oldu ki 1.5 yıldır bu boyayı kullanıyorum işlerim tertemiz her şeyden önemlisi dürüst esnaf halden anlıyor ve malının arkasında duruyor ben çevreme hep öneriyorum

        Not 
        2017-05-11

        solmama durumu nedir

        2 yıldır ilanınızı takip ediyorum şimdi solma sorunu yaşayan var mı? yada nasıl iyimi bana geri dönüşleriniz hakkında bilgi verirmisiniz pahalı boya almaktan bıktım hem kalite hem ucuz ise alacağım

         Not 
         2017-03-28

         Voltaj

         Merhaba Mustafa Bey,
         Genelde boya verdiğimiz yerlerde voltaj ayarlarını operatörler ortam ve baskı düzeyine göre ayarlamakta olmakla beraber bizlerin herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Yine Boyalarımız tam 14 PL olduğundan standart yaz ve kış modu ayarlarında istediğiniz randımanı alabilirsiniz.

          Not 
          2017-03-24

          Konica Kafa voltaj

          Merhabalar,

          Bende Maxima makine kullanmaktayım birkaç arkadaş da sizin boyalarınızı gördüm fakat kafa voltajlarını çok yükselttiğinizi fark ettim servisin bize kafa voltajının yüksek olması kafanın ömrünü azalttığı konusunda uyarılarının gerçek olmadığı anlamına mı gelmektedir?

           Not 
           2017-03-02

           Kokusuz konica

           Usta neden internet sitenizde kokusuz yok Cemal geçenlerde sizden kokusuz almış bence ürünü Türkiye çapında tanıtmanız gerek sadece Kazım Karabekir ve Ostim civarında satış olmaz

            Not 
            2016-07-28

            14 Pikolitrede en iyisi

            Artık kendini kanıtladığını düşünmüş ve geçtiğimiz aylarda 1 set 20 litre aldım. Kırmızısı harika çıktı açıkçası biz dijital baskıcılar boyalardan çok çektiğimiz için itidalli yaklaşıyoruz. Şayet 3-5 ay sonra da işler astığım yerde aynı durursa üzerine dua edecem :)

             Not 
             2016-05-21

             512 KM Konica Boya

             Yami Boyayı 3-4 ay kullandım hiç sıkıntı yaşamadım, fakat teknik destek aldığım firmanın kafanı bozar makinen yanar demesinden dolayı boyayı değiştirdim 2 ay başka bir firmadan kullandım ve kullanmaz olaydım. Yami gerçekten iyi ve ekonomik boya kimsenin sözüne kulak asmayın ve gözünüz kapalı bu boyayı kullanın birde her şeyden önemlisi Murat abimiz tam bir esnaf ne zaman ihtiyacımız olsa malı hemen getiriyor. Kaybettiğim bir kaç ayda bu boyanın kıymetini daha iyi anladım.

              Not 
              2016-05-05

              Kırmızıdaki başarı

              Boyayı yaklaşık 8 aydır kullanmaktayım, bugüne kadar acaba olumsuz bir yorum gelir mi diye merak ediyordum, malum 2-3 ay kullanınca süper boya demek yanlış olur fakat dün bundan 7.5 ay kapladığım araç geldiğinde şaştım kaldım kırmızı renk yoğunlukta olan araçta solma meydana gelmemesi Yami Boyayı seçmiş olmamamın ne kadar doğru olduğunu ve bana bu boyayı tavsiye eden Bekir kardeşime ne kadar teşekkür etsem azdır.

               Not 
               2016-03-25

               Esnaf ne yapsın?

               Ben ara ara CMYK ile çalışıyorum, tabi onların boyası 35$ olduğundan sizinde boyanız iyi diye sizi tercih ediyoruz, fakat yetkili önce bu boya kafayı bozar dedi, ardından 2 ay sonra geldiler bu sefer makine bozulur yok boyayı bizden almazsanız servis vermeyiz, en son yetkiliyi çağırdım sizin boyayı kullanırken 70 80 dk baskı yaptım ve bir kez kafa silmeden işlemi tamamladım şaştılar, daha sonra bizim boya ile daha fazla iş basarsınız dediler oysaki o boyayı kullanınca atık daha çok çıkıyor. Küçük esnaf buna benzer zorluklar çekiyor, keşke yurt genelinde servis ağınız olsa bizi bunların elinden kurtarsanız.

                Not 
                2016-03-20

                Kalitesi ve fiyatı

                İlk olarak sitede ürünü gördüğümde daha önceden piyasaya giren boyalardan sanmıştım, 3-4 ay takip ettikten sonra kullanan arkadaşlardan aldığım fikirlere rağmen bir türlü tam olarak güvenemedim malum daha önceleri piyasaya çok sayıda bozuk boya sürüldü, geçtiğimiz ay bir set sipariş ederek denemeye karar verdim, ilk seti 10 gün içinde bitirdim ve kesme olayına nadiren şahit oldum açıkçası bu benim için beklenmeyen bir durum oldu, bir kaç araç kaplama yaptıktan sonra boyanın ne kadar kaliteli olduğunu gördüm. Boya da fazla koku olmaması ise ayrı bir güzellik. Umarım boyanın kalitesi bozulmadan uzun yıllar hizmet verirsiniz.

                 Not 
                 2016-01-12

                 Konica boyası

                 Maxima makinada kullanmaktayız hiç sorun yaşamadık. Bu boyada dikkatimi çeken bir durum var oda Vutekte kullandım yine randıman verdi ve hiç tozutma yapmadı.

                  Not 
                  2015-12-20

                  Toptan satış

                  Bayilerimiz için geçerli olan satış rakamıdır doğrudur, etiketlenmemiş boyaları farklı firmalar satmaktalar. Tamamı ile firmamızın güvencesi ile gelen boyalardır.

                   Not 
                   2015-11-29

                   Toptan

                   Bu boyayı toptan satıyorsunuz anladığım kadarı ile aracılar bu boyayı satmakta kendi markaları ile bu yönü ile piyasa da çok görmekteyim.

                    Not 
                    2015-08-16

                    Araç Giydirme

                    Araç kaplama, giydirme işlemlerinde kullanabileceğiniz boyamızı bu işlemi yaparken yüksek pas yapmanız halde sıkıntı yaşamazsınız, laminasyon uygulamak her zaman için tercih edilen bir uygulama olmakla beraber 14 PL iç mekan makinalar idir, ne yazık ki Ülkemizde bir çok kişi dış mekanlarıda bu kafalarda basmaktalar, 35 PL sınırdır tavsiyemiz 35-42 PL kafalarda dış mekan işleri basmanızdır.

                     Not 
                     2015-08-04

                     Araç Kaplama

                     Merhaba, Bu boyayı araç kaplamada kullanabilir miyiz? Araç giydirme işinde randıman nedir?

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-05-17

                     Gold INK

                     Merhaba,
                     Gold İnk şirketimizin markasıdır, kısa bir süre önce patentimizi alarak yeni ithal edilen boyalarımıza etiketleri bastırılmış şekilde ulaşabileceksiniz.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-05-15

                     Gold Ink

                     Bu bidonun aynısı Gold ink markası ile gördüm

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-23

                     Markalaşma

                     Bazı arkadaşlar nedense markaya takıyor, bence önemli olan kaliteli olması, marka olunca bu boyaları en az 5$ fazlasından satacaklardır, işi bilenler boyanın renginden kokusundan ne olduğunu bilir, makine ya takınca bir top bilboard basıp 1 kere kafa siliyorsanız boya odur. Sizin boyayı da en kısa zamanda deneyeceğim.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-20

                     Çok iyi iş

                     Gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz piyasaya yeni girmenize rağmen isminizi duymaya başladık CMYK gibi makinamı kullan 2 katına boyamı al servis vereyim diyen şirketlerin umarım bir gün sonunu getirirsiniz. Bu güne kadar aynı kalitede boyayı 2 katı fazlasına alıyordum. iyiki varsınız.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-18

                     Kaliteli ürün

                     Geçtiğimiz hafta ürünü deneme imkanım oldu bir top bilboard bastım ve kafaları 1 kere temizledim, boya gerçekten çok kaliteli.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-15

                     Fiyat

                     Aslında kura göre hareket etmemizi sağlayan etkenler malzemelerin dolar ile alınması şimdi adama doları sabitle dedim adam bana direk sonraki boyayı nasıl getireceğim dedi. Bu aralar piyasa durgun işlerimizi dolara göre yapıyoruz yapacak bir şey yok. Ankara'da bir arkadaşım bu firmadan $ 2.5 iken 3 ton boya çekmiş bu tamamı ile imkan ve şans meselesi yarın dolar düşecek deriz bekleriz belki 3 tl olur. Allah bizlere yardım etsin.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-15

                     Kur canımızı yaktı

                     15 gündür düşünüyorum dolar düşer dedim bugün 2730 rakamını gördü keşke alsaydım. Kura güven olmuyor ithalatcılarda dolar ile alıyor bir şey diyemiyoruz

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-13

                     Esnaf

                     Abi Allah razı olsun bugün dolar o kadar çıktı bize 2.60 dan verdin harbi adamsınız Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-12

                     Kampanya hakkında

                     Merhaba,
                     Bu dönemlerde müşterilerimizin her zaman yanında olmuşuzdur, iletişim kurmanız durumunda alımlara göre size göre bir çalışma yapabiliriz.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-12

                     Kampanya

                     Acaba seçim dolayısı ile kampanya yapıyor musunuz? malum bu dönem kullanım çok olacak birde dolar kuru canımızı çok yakmakta ve bu nedenle alımları geçiktirmekteyiz kolaylıklarınız nelerdir?

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-04-04

                     Dış Mekan Boya

                     Boyayı ilk aldığımızda referanslara rağmen endişe duymuştum, ilk seti test ettikten sonra aldığımız performanstan sonra başka bir boyayı düşünmek istemedik. Özellikle Murat Bey'in teknik destek verecek olması ve diğer Murat Bey'in fiyatta verdiği esneklik ile uzun süre çalışacağımıza inancımız tam.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-15

                     Fiyat değerlendirmesi

                     Merhaba Muzaffer Bey,
                     Siparişini 10 gün önce geçmiş olduğunuz ve dolar kurundaki dengeden dolayı o gün ki kurdan ödemenizi yapabilirsiniz problem yok.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-13

                     Kur sorunu

                     Selam 10 gün önce ön sipariş vermiştim ancak dolar çıkınca beklemek zorunda kaldık, 10 gün öncesi fiyattan vermeniz mümkün mü?

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-09

                     Boyalar

                     Bende çok olmasa da 350 litre sipariş geçtim, dolar sorunumuz yok arkadaşlar zaten dolar üzerinden satış yapıyoruz sorunumuz işin daha az gelmesi.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-07

                     Kur sıkıntısı

                     Bence kur sıkıntısı devam edecek bu yüzden dolar düşecek diye alımları erteleyen arkadaşlar en çok lazım olacak süreçte boyaları çok daha pahalıya alabilirler. Ben ihtiyacım olanı çektim iyiki almışım aldığımda dolar 2.45 idi şimdi 2.60 nereden baksanız 3000 TL kar yaptım.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-06

                     Dolar

                     Doların yükselmesi sektörü çok kötü vurdu, Allah'tan ton bazlı sizden 13$ dan boya aldıkta seçim öncesi işlerimiz düzene girdi

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-04

                     Solvent Boya

                     Merhaba Aydın Bey,
                     Stoklarımız ortalama 3 ayda bir tükenmekte olması nedeni ile en fazla üretim tarihi 5 ay öncesine dayanmaktadır.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-03-04

                     Ürününüz hakkında soru

                     Ürününüzün stok durumuna bağlı olarak bekleme süresi nedir

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-02-27

                     Şubeler

                     Merhaba,
                     Ankara ve Adana'da şubelerimiz vardır, Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye gönderim yapmaktayız, iletişim adresinizi bırakırsanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-02-27

                     Boya

                     Toptan boya siparişi vermek istiyoruz, Bursa'da iletişim kurabileceğimiz yada bize yardımcı olacak bir bayiniz var mı?

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-02-08

                     Vade Hakkında

                     Merhaba Mehmet Bey,
                     Ton bazlı alımlarda 60 gün vade yapıyoruz ve herhangi bir vade farkı uygulamıyoruz.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-01-30

                     Adana Sevkiyatı

                     Adana Ceyhan'dan yazıyorum Konica 14 PL kafa için baskı boyası sipariş etmek istiyorum ancak çek ile vade durumunuz hakkında bilgi almak isterim

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-01-28

                     Özel alımlar hakkında

                     Merhaba,
                     Yüksek alımlarda vade ve fiyat kolaylığı sağlamaktayız. Lütfen iletişime geçiniz.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2015-01-22

                     Kargo

                     Şayet kargo sizden fiyatı ise 400 litre sipariş geçmek istiyorum.

                     • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                     Not 
                     2014-12-27

                     Solvent

                     Merhaba,
                     Teşekkürler en kısa zamanda iletişime geçeceğim.

                      Not 
                      2014-12-23

                      Cevaplar

                      Erhan Bey : Ön sipariş alıyoruz.
                      Abdullah Bey; Ankara ve Adana içi alımlarda 1 set gönderebiliriz test yapabilirsiniz.
                      Şeyda Hanım ; Kargo ve Ambar ücretleri alıcıya aittir. Yüksek alımlar için iskonto oranımız mevcuttur.

                       Not 
                       2014-12-22

                       Dijital Baskı Boyası

                       Ön sipariş alıyor musunuz?

                        Not 
                        2014-12-22

                        Test

                        Konica Minolta 512/14 PL. Boya test edebilir miyiz? baskı kalitesini görmek isterim.

                         Not 
                         2014-12-21

                         Stok durumu

                         Merhaba,
                         Seçim yaklaştı ton bazlı alımlarda ne gibi kolaylık sağlayabilirsiniz. Ambar ücretini nasıl ayarlayabiliriz?

                         • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

                         Yorumunuzu yazın!

                         Bir Yorum Yaz

                         Konica 14 PL Solvent Boya

                         Konica 14 PL Solvent Boya

                         Dış mekan uygulamaları için Konica 14 PL kafalarına uyumlu solvent boyalar.