Konica 14 PL Solvent Boya

Ücretsiz Kargo için $65.00 'lik daha ürün ekleyin

Yeni ürün

Dış mekan uygulamaları için Konica 14 PL kafalarına uyumlu solvent boyalar.

Daha Fazla Detaylar

$15.00

3700 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Konica 14 PL dijital baskı makinalarına ait kafaları destekleyen solvent boya ile 24 aya kadar dış mekan uygulamalarında baskı kalitesini koruyabilirsiniz. Stoklarımızda ister set olarak ister ayrı ayrı solvent boya temin edilir. Yüksek bazda alımlarınızda özel fiyatlandırma yapılarak uygun vadelerde ürün tedarik edilir.Sektörde bir çok firma tarafından tercih edilen Center Design ve Yami ortaklığı ile ithal edilen ürünler ile sizde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

 
Bilgi Kartı
TipSolvent Boya
UyumKonica kafalı 14 PL tüm makinalara uyumludur.
Destek14 PL
Üretim YeriRPC
Çalışma Ömrü24 Ay
Not 
Nejdet Artrual
2019-04-16

hakkını veriyor

5-yıllardır kalitesinden hiç bir şey kaybetmeyen iyi boyadır seride hiç sıkıntı yaşamadık üstelik kalıcılık solmamazlık da çok iyi

  Not 
  Ahlat Reklam
  2019-04-01

  efsane bence

  4 yıldır kullanıyorum ne kalitesinden bir şey kaybetti nede fiyat artışı oldu çok iyi boya maksima ile birebir uyumu nedeni ile vazgeçemiyorum.

   Not 
   Emre Aktaş
   2018-07-10

   Fiyat güncellemesi

   Selamlar arkadaşlar ben boyadan çok memnunum fakat fiyatta güncelleme istiyoruz en azından 15 16$ seviyesinde satsanız sizi devamlı tercih etmek istiyorum

    Not 
    Uğur
    2017-07-04

    Kafa açtı

    6 aydır kokusuz **** marka boya kullanıyordum ve kafalarda sıkıntı yaşadım , Murat bey bana sizin makine solvent bazlı neden kokusuz kullanıyorsunuz su yerine sürekli limonata verseler size haliniz ne olur dedi ve ilk set boyamı bunlardan gönderdi 3 aydır kafalar açık ve sorunsuz baskı alıyorum.

     Not 
     Mustafa
     2017-05-13

     Şahsen fikrim

     Ben Konya'da konica boya sıkıntısı yaşıyordum biliyorsunuz burada teknik servis sıkıntısı da var Murat bey bana o kadar yardımcı oldu ki 1.5 yıldır bu boyayı kullanıyorum işlerim tertemiz her şeyden önemlisi dürüst esnaf halden anlıyor ve malının arkasında duruyor ben çevreme hep öneriyorum

      Not 
      Aydın
      2017-05-11

      solmama durumu nedir

      2 yıldır ilanınızı takip ediyorum şimdi solma sorunu yaşayan var mı? yada nasıl iyimi bana geri dönüşleriniz hakkında bilgi verirmisiniz pahalı boya almaktan bıktım hem kalite hem ucuz ise alacağım

       Not 
       Murat Ç
       2017-03-28

       Voltaj

       Merhaba Mustafa Bey,
       Genelde boya verdiğimiz yerlerde voltaj ayarlarını operatörler ortam ve baskı düzeyine göre ayarlamakta olmakla beraber bizlerin herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Yine Boyalarımız tam 14 PL olduğundan standart yaz ve kış modu ayarlarında istediğiniz randımanı alabilirsiniz.

        Not 
        Mustafa
        2017-03-24

        Konica Kafa voltaj

        Merhabalar,

        Bende Maxima makine kullanmaktayım birkaç arkadaş da sizin boyalarınızı gördüm fakat kafa voltajlarını çok yükselttiğinizi fark ettim servisin bize kafa voltajının yüksek olması kafanın ömrünü azalttığı konusunda uyarılarının gerçek olmadığı anlamına mı gelmektedir?

         Not 
         Şafak Lekesiz
         2017-03-02

         Kokusuz konica

         Usta neden internet sitenizde kokusuz yok Cemal geçenlerde sizden kokusuz almış bence ürünü Türkiye çapında tanıtmanız gerek sadece Kazım Karabekir ve Ostim civarında satış olmaz

          Not 
          Semih Yıldız
          2016-07-28

          14 Pikolitrede en iyisi

          Artık kendini kanıtladığını düşünmüş ve geçtiğimiz aylarda 1 set 20 litre aldım. Kırmızısı harika çıktı açıkçası biz dijital baskıcılar boyalardan çok çektiğimiz için itidalli yaklaşıyoruz. Şayet 3-5 ay sonra da işler astığım yerde aynı durursa üzerine dua edecem :)

           Not 
           Özcan
           2016-05-21

           512 KM Konica Boya

           Yami Boyayı 3-4 ay kullandım hiç sıkıntı yaşamadım, fakat teknik destek aldığım firmanın kafanı bozar makinen yanar demesinden dolayı boyayı değiştirdim 2 ay başka bir firmadan kullandım ve kullanmaz olaydım. Yami gerçekten iyi ve ekonomik boya kimsenin sözüne kulak asmayın ve gözünüz kapalı bu boyayı kullanın birde her şeyden önemlisi Murat abimiz tam bir esnaf ne zaman ihtiyacımız olsa malı hemen getiriyor. Kaybettiğim bir kaç ayda bu boyanın kıymetini daha iyi anladım.

            Not 
            Levent
            2016-05-05

            Kırmızıdaki başarı

            Boyayı yaklaşık 8 aydır kullanmaktayım, bugüne kadar acaba olumsuz bir yorum gelir mi diye merak ediyordum, malum 2-3 ay kullanınca süper boya demek yanlış olur fakat dün bundan 7.5 ay kapladığım araç geldiğinde şaştım kaldım kırmızı renk yoğunlukta olan araçta solma meydana gelmemesi Yami Boyayı seçmiş olmamamın ne kadar doğru olduğunu ve bana bu boyayı tavsiye eden Bekir kardeşime ne kadar teşekkür etsem azdır.

             Not 
             Kazım Karabekir
             2016-03-25

             Esnaf ne yapsın?

             Ben ara ara CMYK ile çalışıyorum, tabi onların boyası 35$ olduğundan sizinde boyanız iyi diye sizi tercih ediyoruz, fakat yetkili önce bu boya kafayı bozar dedi, ardından 2 ay sonra geldiler bu sefer makine bozulur yok boyayı bizden almazsanız servis vermeyiz, en son yetkiliyi çağırdım sizin boyayı kullanırken 70 80 dk baskı yaptım ve bir kez kafa silmeden işlemi tamamladım şaştılar, daha sonra bizim boya ile daha fazla iş basarsınız dediler oysaki o boyayı kullanınca atık daha çok çıkıyor. Küçük esnaf buna benzer zorluklar çekiyor, keşke yurt genelinde servis ağınız olsa bizi bunların elinden kurtarsanız.

              Not 
              Mahmut Diyar
              2016-03-20

              Kalitesi ve fiyatı

              İlk olarak sitede ürünü gördüğümde daha önceden piyasaya giren boyalardan sanmıştım, 3-4 ay takip ettikten sonra kullanan arkadaşlardan aldığım fikirlere rağmen bir türlü tam olarak güvenemedim malum daha önceleri piyasaya çok sayıda bozuk boya sürüldü, geçtiğimiz ay bir set sipariş ederek denemeye karar verdim, ilk seti 10 gün içinde bitirdim ve kesme olayına nadiren şahit oldum açıkçası bu benim için beklenmeyen bir durum oldu, bir kaç araç kaplama yaptıktan sonra boyanın ne kadar kaliteli olduğunu gördüm. Boya da fazla koku olmaması ise ayrı bir güzellik. Umarım boyanın kalitesi bozulmadan uzun yıllar hizmet verirsiniz.

               Not 
               Harun
               2016-01-12

               Konica boyası

               Maxima makinada kullanmaktayız hiç sorun yaşamadık. Bu boyada dikkatimi çeken bir durum var oda Vutekte kullandım yine randıman verdi ve hiç tozutma yapmadı.

                Not 
                Murat Ç.
                2015-12-20

                Toptan satış

                Bayilerimiz için geçerli olan satış rakamıdır doğrudur, etiketlenmemiş boyaları farklı firmalar satmaktalar. Tamamı ile firmamızın güvencesi ile gelen boyalardır.

                 Not 
                 Mehmet
                 2015-11-29

                 Toptan

                 Bu boyayı toptan satıyorsunuz anladığım kadarı ile aracılar bu boyayı satmakta kendi markaları ile bu yönü ile piyasa da çok görmekteyim.

                  Not 
                  Hasan Dörtgöz
                  2015-08-16

                  Araç Giydirme

                  Araç kaplama, giydirme işlemlerinde kullanabileceğiniz boyamızı bu işlemi yaparken yüksek pas yapmanız halde sıkıntı yaşamazsınız, laminasyon uygulamak her zaman için tercih edilen bir uygulama olmakla beraber 14 PL iç mekan makinalar idir, ne yazık ki Ülkemizde bir çok kişi dış mekanlarıda bu kafalarda basmaktalar, 35 PL sınırdır tavsiyemiz 35-42 PL kafalarda dış mekan işleri basmanızdır.

                   Not 
                   Ahmet
                   2015-08-04

                   Araç Kaplama

                   Merhaba, Bu boyayı araç kaplamada kullanabilir miyiz? Araç giydirme işinde randıman nedir?

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Murat Çabuk
                   2015-05-17

                   Gold INK

                   Merhaba,
                   Gold İnk şirketimizin markasıdır, kısa bir süre önce patentimizi alarak yeni ithal edilen boyalarımıza etiketleri bastırılmış şekilde ulaşabileceksiniz.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Nuri
                   2015-05-15

                   Gold Ink

                   Bu bidonun aynısı Gold ink markası ile gördüm

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Levent
                   2015-04-23

                   Markalaşma

                   Bazı arkadaşlar nedense markaya takıyor, bence önemli olan kaliteli olması, marka olunca bu boyaları en az 5$ fazlasından satacaklardır, işi bilenler boyanın renginden kokusundan ne olduğunu bilir, makine ya takınca bir top bilboard basıp 1 kere kafa siliyorsanız boya odur. Sizin boyayı da en kısa zamanda deneyeceğim.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Mehmet
                   2015-04-20

                   Çok iyi iş

                   Gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz piyasaya yeni girmenize rağmen isminizi duymaya başladık CMYK gibi makinamı kullan 2 katına boyamı al servis vereyim diyen şirketlerin umarım bir gün sonunu getirirsiniz. Bu güne kadar aynı kalitede boyayı 2 katı fazlasına alıyordum. iyiki varsınız.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Elite Reklam
                   2015-04-18

                   Kaliteli ürün

                   Geçtiğimiz hafta ürünü deneme imkanım oldu bir top bilboard bastım ve kafaları 1 kere temizledim, boya gerçekten çok kaliteli.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Ankara Baskı
                   2015-04-15

                   Fiyat

                   Aslında kura göre hareket etmemizi sağlayan etkenler malzemelerin dolar ile alınması şimdi adama doları sabitle dedim adam bana direk sonraki boyayı nasıl getireceğim dedi. Bu aralar piyasa durgun işlerimizi dolara göre yapıyoruz yapacak bir şey yok. Ankara'da bir arkadaşım bu firmadan $ 2.5 iken 3 ton boya çekmiş bu tamamı ile imkan ve şans meselesi yarın dolar düşecek deriz bekleriz belki 3 tl olur. Allah bizlere yardım etsin.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Erdem
                   2015-04-15

                   Kur canımızı yaktı

                   15 gündür düşünüyorum dolar düşer dedim bugün 2730 rakamını gördü keşke alsaydım. Kura güven olmuyor ithalatcılarda dolar ile alıyor bir şey diyemiyoruz

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Fatih
                   2015-04-13

                   Esnaf

                   Abi Allah razı olsun bugün dolar o kadar çıktı bize 2.60 dan verdin harbi adamsınız Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Murat Çabuk
                   2015-04-12

                   Kampanya hakkında

                   Merhaba,
                   Bu dönemlerde müşterilerimizin her zaman yanında olmuşuzdur, iletişim kurmanız durumunda alımlara göre size göre bir çalışma yapabiliriz.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Levent
                   2015-04-12

                   Kampanya

                   Acaba seçim dolayısı ile kampanya yapıyor musunuz? malum bu dönem kullanım çok olacak birde dolar kuru canımızı çok yakmakta ve bu nedenle alımları geçiktirmekteyiz kolaylıklarınız nelerdir?

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Bora
                   2015-04-04

                   Dış Mekan Boya

                   Boyayı ilk aldığımızda referanslara rağmen endişe duymuştum, ilk seti test ettikten sonra aldığımız performanstan sonra başka bir boyayı düşünmek istemedik. Özellikle Murat Bey'in teknik destek verecek olması ve diğer Murat Bey'in fiyatta verdiği esneklik ile uzun süre çalışacağımıza inancımız tam.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Murat Çabuk
                   2015-03-15

                   Fiyat değerlendirmesi

                   Merhaba Muzaffer Bey,
                   Siparişini 10 gün önce geçmiş olduğunuz ve dolar kurundaki dengeden dolayı o gün ki kurdan ödemenizi yapabilirsiniz problem yok.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Muzaffer
                   2015-03-13

                   Kur sorunu

                   Selam 10 gün önce ön sipariş vermiştim ancak dolar çıkınca beklemek zorunda kaldık, 10 gün öncesi fiyattan vermeniz mümkün mü?

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Nuri
                   2015-03-09

                   Boyalar

                   Bende çok olmasa da 350 litre sipariş geçtim, dolar sorunumuz yok arkadaşlar zaten dolar üzerinden satış yapıyoruz sorunumuz işin daha az gelmesi.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Hüseyin İnan
                   2015-03-07

                   Kur sıkıntısı

                   Bence kur sıkıntısı devam edecek bu yüzden dolar düşecek diye alımları erteleyen arkadaşlar en çok lazım olacak süreçte boyaları çok daha pahalıya alabilirler. Ben ihtiyacım olanı çektim iyiki almışım aldığımda dolar 2.45 idi şimdi 2.60 nereden baksanız 3000 TL kar yaptım.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Uygar
                   2015-03-06

                   Dolar

                   Doların yükselmesi sektörü çok kötü vurdu, Allah'tan ton bazlı sizden 13$ dan boya aldıkta seçim öncesi işlerimiz düzene girdi

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Murat Çabuk
                   2015-03-04

                   Solvent Boya

                   Merhaba Aydın Bey,
                   Stoklarımız ortalama 3 ayda bir tükenmekte olması nedeni ile en fazla üretim tarihi 5 ay öncesine dayanmaktadır.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Aydın
                   2015-03-04

                   Ürününüz hakkında soru

                   Ürününüzün stok durumuna bağlı olarak bekleme süresi nedir

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Müşteri Hizmetleri
                   2015-02-27

                   Şubeler

                   Merhaba,
                   Ankara ve Adana'da şubelerimiz vardır, Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye gönderim yapmaktayız, iletişim adresinizi bırakırsanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Kadir
                   2015-02-27

                   Boya

                   Toptan boya siparişi vermek istiyoruz, Bursa'da iletişim kurabileceğimiz yada bize yardımcı olacak bir bayiniz var mı?

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Murat Çabuk
                   2015-02-08

                   Vade Hakkında

                   Merhaba Mehmet Bey,
                   Ton bazlı alımlarda 60 gün vade yapıyoruz ve herhangi bir vade farkı uygulamıyoruz.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Mehmet
                   2015-01-30

                   Adana Sevkiyatı

                   Adana Ceyhan'dan yazıyorum Konica 14 PL kafa için baskı boyası sipariş etmek istiyorum ancak çek ile vade durumunuz hakkında bilgi almak isterim

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Müşteri Hizmetleri
                   2015-01-28

                   Özel alımlar hakkında

                   Merhaba,
                   Yüksek alımlarda vade ve fiyat kolaylığı sağlamaktayız. Lütfen iletişime geçiniz.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Apost
                   2015-01-22

                   Kargo

                   Şayet kargo sizden fiyatı ise 400 litre sipariş geçmek istiyorum.

                   • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
                   Not 
                   Erhan Yücel
                   2014-12-27

                   Solvent

                   Merhaba,
                   Teşekkürler en kısa zamanda iletişime geçeceğim.

                    Not 
                    Müşteri Hizmetleri
                    2014-12-23

                    Cevaplar

                    Erhan Bey : Ön sipariş alıyoruz.
                    Abdullah Bey; Ankara ve Adana içi alımlarda 1 set gönderebiliriz test yapabilirsiniz.
                    Şeyda Hanım ; Kargo ve Ambar ücretleri alıcıya aittir. Yüksek alımlar için iskonto oranımız mevcuttur.

                     Not 
                     Erhan Yücel
                     2014-12-22

                     Dijital Baskı Boyası

                     Ön sipariş alıyor musunuz?

                      Not 
                      Abdullah
                      2014-12-22

                      Test

                      Konica Minolta 512/14 PL. Boya test edebilir miyiz? baskı kalitesini görmek isterim.

                       Not 
                       Şeyda Koçer
                       2014-12-21

                       Stok durumu

                       Merhaba,
                       Seçim yaklaştı ton bazlı alımlarda ne gibi kolaylık sağlayabilirsiniz. Ambar ücretini nasıl ayarlayabiliriz?

                       • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

                       Yorumunuzu Yazın !

                       Yorumunuzu Yazın

                       Konica 14 PL Solvent Boya

                       Konica 14 PL Solvent Boya

                       Dış mekan uygulamaları için Konica 14 PL kafalarına uyumlu solvent boyalar.

                       Yorumunuzu Yazın

                        
                       Müşteri Temsilciliği

                       Ürün siparişiniz hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi 0 312 341 27 77 veya 0 536 888 10 00 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

                       $115.00
                       Tüm SPT Serisi Makinalar için kullanılan  SPT kafa yazıcı / besleme kurulu yedek parçası kategorisinde ön arka sarım...

                       $1,300.00
                       Üstün Japon teknolojisi ile iç mekanda EPSON DX5 ECO SOLVENT KAFA bizden alınır.

                       $3.50
                       Seiko Dijital baskı makineler için orjinal solvent boya filtresi.

                       $3.00
                       Flora Spectra ve Skywalker kafalı makineler için boya filtresi.

                       $3.00
                       Dijital baskı makinaları mürekkep şişelerinde boyaların ilk aşamada filtrelenmesini sağlayan aparat.

                       $12.50
                       Konica marka kafaların 512 serileri için kauçuk plastik palet.

                       $15.00
                       Allwin,Flora, Maksima İnno, Liyu solvent yazıcı Konica KM512-i baskı kafası nemlendirici kapak koruyucu kapak capping...

                       $12.50
                       Epson kafalar için büyük Dx5 Uv Damper / Big Uv Damper

                       $12.50
                       Piyasanın en iyi markalarından olan Mimaki JV5 / JV33 yazıcı için DX5 Damper.

                       $18.00
                       EPSON DX5 / DX7 Baskı Kafası Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı için EPSON Big Cap üst Kapak Ünitesi

                       $20.00
                       TX800 yazıcılar için Epson XP600 baskı kafası kapağı capping.

                       $168.64
                       Liyu Maksima Konica Kafa Adaptörü Maksima mini board.

                       $52.00
                       Allwin marka makinalar için kodlayıcı raster sensörü ile H9730 H9740 okuyucu için Allwin Yeselan kodlayıcı sensörü.

                       $58.00
                       14 pin 16 pin 18 pin ve 20 pin olan  5.5 metre uzunluğunda aynı yön yazıcı veri kablosu.

                       $25.00
                       Liyu makinalarda kullanılan temizleme vanalarına giden üst musluk.

                       $35.00
                       360 LPI Kodlayıcı Şerit Izgara Film Bant 5 M 15mm dijital baskı makinalarında encoder kodlayıcı.

                       $25.00
                       Çoğunlukla Liyu makinalarda yurt içi adı ile Maksima ve İnno paslanmaz çelik 3 yollu vana.

                       $680.00
                       Seiko CHALLENGER FY-3268D SPT 50PL kafalı makinalar için kafa kartı .

                       $3.00
                       Solvent Ink Filter HY-F-A Filter olarak bilinen parmak boy filtre solvent uyumlu yazıcılarda kullanılmaktadır.

                       $4.00
                       Dijital baskı makinalarının boya giriş çıkış ünitelerinden kullanılan HY-F-C Mürekkep Filtresi.

                       $17.00
                       Seiko kafa makinelar için kullanılmakta olan boya besleme kutusu.

                       $14.25 $15.00
                       JYY marka yüksek kalitede küçük boya pompası

                       $15.00
                       Seiko Spt510 Baskı Kafası modelleri için uyumlu genel Damper.

                       $885.00
                       SK4/Seiko makinelerda kullanılmakta olan SPT510 35 PL dijital baskı kafası.

                       $1,050.00
                       Konica Minolta KM 512 MH 14 PL UV Kafa uygun fiyatlarla temin edilir.
                       Karşılaştır 0