Yardımcı Bilgiler

Yeni ürünler

Kampanyalar

 • Solvent
  Solvent

  Epson, Dx5 , xp600, Konica, Starfire...

  $11.88 -5% $12.50
BOYA / MÜREKKEP

Uzun ömürlü solmama garantili Konica 512, 512-i 1024, 1024i 13, 14, 30 pikolitre 42 PL ,Seiko 7pl 12pl 35 ve 50 pl  Starfire 10pl 25 pl , Spectra,Epson dx4, dx5, dx7 xp600, i3200 ve Xaar kafalarına uyumlu solvent,eco solvent ve Uv dijital baskı boyaları en uygun fiyat garantisi ve yılların verdiği güvenirlilik ile firmamızda.

BOYA / MÜREKKEP 27 adet ürün var.

Alt kategoriler

 • Uv Mürekkep / Boya

  UV baskı mürekkebi, yapıştırıcılar veya kaplamaları neredeyse kağıda yada alüminyuma, akriliğe yada köpük levhaya uygulandığı anda kurumasını ve tutmasını kuvvetlendirmek için ultraviyole (UV) ışığı kullanan benzersiz bir dijital baskı çeşididir.
  Kısacası malzeme uygun olduğu sürece bu yazdırna tekniği ile neredeyse her zeminde baskı uygulaması kullanılabilir.

  UV mürekkepleri tercih eden firmalar bir çok avantaja sahiplerdir. Bu tür mürekkeplerin diğer mürekkep türlerine kıyasla en belirgin avantajı, uygulama sırasında yapılan kürleme ( iyileştirme) sayesinde mürekkebin hızlı kurumasıdır.
  Bu nedenle hızlı uygulama gerektiren işlerde yada yüksek hacimli baskı makinelerinde, mürekkep ne kadar hızlı kurursa, baskının işleyişi de o kadar artacağı için üretim verimliliğini de büyük oranda artıcaktır.

  Su bazlı (Sublimation) mürekkepleri aksine, UV ışığı ile kürlenen ( iyileştirilen) mürekkep, havaya maruz kaldığında buharlaşma yapmaz. Bu, su bazlı (Sublimation) mürekkep kullanmanın en büyük eksikliklerinden biridir, neden derseniz buharlaşma olayı, zaman içinde renk değişimine neden olabilirr buda baskı kalitesini etkiler. Fakat bu durum, UV mürekkeplerda asla yaşanmaz. Ayrıca, UV mürekkep makineye takılı olduğunda da buharlaşmayacağı için kafa tıkanmasının önüne geçer; diğer mürekkep türlerinde yaşanması olası makine sorunlarını böylelikle en aza indirir.

  UV mürekkepler, hemen hemen her baskı uygulaması için en ideal seçenektir.

 • Eco Solvent Mürekkepler

  İç mekan makineler için özel üretilen, Mimaki , Epson , Roland gibi kaliteli baskılar sunan teknolijilk yeniliklerin öncüsü markaların kullandığı, uzun süreli solmama sağlayan bunun yanında kokusuz olma özelliğiyle tercih edilen mürekkeplerdir.

  Diğer yandan bir çok türü olan bu ürün Roland Boya eco-solvent olması nedeniyle kapalı ortamlarda çok daha rahat baskı yapabilme kolaylığı sağlamaktadır.

  Eco Solvent boyalar, solvent mürekkeplere göre çevre dostu ürünlerdir.

 • Süblimasyon Mürekkep

  Tekstil ve transfer teknolojisinde kullanılan Süblimasyon mürekkep boyalar ile özellikle Bayrak, mesh tişört gibi malzemelere işlem yapılır.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 12 ile 27 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 12 ile 27 arasındaki öğeler